Kadınların duygularını belli etme şekilleri

2 min


1

Her erkeğin hayatından acaba o da benden mi hoşlanıyor diye sorup emin olamadığı için bir türlü açılamadığı en az bir tane kadın olmuştur. Birazdan verecek olduğumuz ipuçlarıyla o çok hoşlandığın kadının da senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilir ve belki de hayatının aşkını yaşamak için emin adımlar atabilirsin. Çoğu insan reddedilmekten korkar bunun nedeni ise karşı cinsinde onunla aynı hisleri hissedip hissetmediğinden tam olarak emin olamamak. Hoşlandığınız kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanızı sağlayabilecek küçük ipuçları derledik. İşte kadınların duygularını belli etme şekilleri.


Beden dili senden hoşlanıyorum demenin farklı bir yoludur.

Hoşlandığınız kadın ve birkaç arkadaşınız bir kafede oturuyorsunuz eğer oda sizden hoşlanıyor veya size ilgi duyuyorsa bacak bacak üstüne attığı sırada bacaklarını sizin olduğunuz yöne doğru yönetecektir. Bu bütün odağım sende demenin başka bir yoludur. Bazı kadınlar sizden hoşlanıyorsa istemsiz olarak bilekleriyle oynamaya başlar. Sizinle konuşurken de saçlarıyla oynuyorsa, açılmak için fazla beklemeyin bizden söylemesi.


Göz temasında gizli tutulan şifreler.

Bir kadın sizden hoşlanıyorsa gözlerini sizden ayıramaz ve sürekli sizinle göz kontağı kurmaya çalışır. Uzmanlar bir kadın eğer senden hoşlanıyorsa göz bebeklerinin büyüdüğünü belirtir.


Esprilerinize herkesten fazla gülümserler.

Eğer bir kadın size kendini göstermek ve ilginizi çekmek istiyorsa yaptığınız esprilere herkesten fazla gülecektir.


Sizinle baş başa kalabilmek isterler.

Sizi tanımak, sizinle daha fazla konuşarak hislerini göstermek için sizinle baş başa kalabilecekleri ortamlar hazırlarlar.


Sizinle konuşurken dokunarak temas kurmaya çalışırlar.

Bazen anlattığınız üzücü bir olayda veya yaptığınız bir espri sırasında ellerini sizin kolunuza ve elinize götürerek dokunmaya odaklı bir etkileşimde bulunmayan çalışırlar.


Like it? Share with your friends!

1
pafuli

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir