Cemal Can kimdir, nerelidir, ne iş yapar duyunca şok olucaksınız!

Survivor 2020 yarışmacılarından olan Cemal Can Canseven' in hayatında merak edilen noktalar ??2 dakika


0
1 paylaşım

Survivor 2020 artık hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Buna karşılık yarışmacıların hayatlarıda bir o kadar merak edilen konular içerisinde yer almaktadır. Biranda hayatımıza giren bu kişilerin hayatlarını normalde ne yaptıkları, ne işle uğraştıklarını fazlaca çok merak edilenler arasında yer almaktadır.

Survivor yarışmacılarından olan Cemalcan Canseven sempatik halleriyle, duygusal yapısıyla, acıyan tavırlarıyla ve centilmen duruşuyla kısa zamanda halkın sevgilisi oldu. Peki Survivor Cemalcan normal hayatında ne işle uğraşır nerede doğdu tüm merak edilen konuları sizler için derledik;


Cemal Can Canseven aslında nereli ?Cemal Can Canseven, 1995 haziran, İzmir doğumludur. Annesi rize, babası Selanik göçmenidir. Sanıyorum bu kadar yakışıklı olmasının sebebi de ailesinin doğu-batı sentezi neticesinde olması herhalde.


Eğitim durumu nedir ?İlk ve orta dereceli eğitimini İzmir’ de tamamlamıştır. Daha sonra üniversite öğrenimini İstanbul’ da Yeditepe Üni. ‘ye başlayarak devam etti. Fakat üniversite hayatı hala daha devam etmektedir daha mezun olamamıştır.


Mesleği nedir ?Meslek olarak aslında, Reklam Tasarımı ve İletişim bölümününü okusada mezun olmadığından yapmamaktadır. Bir arkadaşı sana meslek lazım, “dj” neden olmuyorsun demesi üzerine kursuna gitmiş ve sertifikalı bir dj olmuştur. Şuanda dj’ lik mesleğiyle uğraşmaktadır.


Survivor’ a katılmadan önce..Herkes onu Survivor 2020 ile tanımış olsa da aslında o sosyal medyada tanınan bir yüzü vardı. Sosyal medya fenomeni olan Danla Biliç ile yakın arkadaş olup sosyal medyaya video içerikleri üretiyordu.

Sonuç olarak biz onu sütlaç ve cicibebeye olan düşkünlüğüyle sevdik ve tanıdık..


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0
1 paylaşım

Tepkini Göster!

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Geek Geek
0
Geek
Nefret Nefret
0
Nefret
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Havalı Havalı
0
Havalı
LoL LoL
0
LoL
holigans

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türü Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Soru/Cevap
Bilginizi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış şıklar içeren sorular sarmalı
Anket
Görüş belirleme veya karar almada en etkili yöntem
İçerik
Biçimlendirilmiş metine dahil edilmiş görsel ve video.