Ersin Korkut’un Survivor 2020’ye Beklenmedik VEDASI !

1 dakika


0
1 paylaşım

Survivor 2020 Ünlüler takımının en iyi yarışmacılarından birisi olan ” Ersin Korkut ” dün akşamki eleme gecesi konseyinde beklenmedik şekilde adaya veda eden isim oldu.Kısa bir süre önce oyunda sakatlık geçiren ” Ersin Korkut ” survivor Doktorları tarafından istenilen MR işleminin sonucu, Türkiye de bulunan Doktor heyetiyle paylaşılmasının ardından Doktorların oyuna devam edemeyecek düzeyde sakatlığının olduğunu rapor etmeleri sonucu oyundan oylama işlemi olmadan adaya veda eden isim oldu.

Hüzünlü dakikaların yaşandığı konseyde “Ersin Korkut” için gönüllüler takımı da ” Acun Ilıcalı ” ya rica ederek kendilerinin de veda etmek istediklerini belirttiler. İsteği kabul eden ” Acun Ilıcalı ” yarışmacıyı veda etmesi için iki adaya gitmesi konusunda bir istisna tanıdı. “Ersin Korkut” un adaya veda etmesiyle normal bir eleme gecesi olmadı. Bununla birlikte yarışmacılar için yapılan SMS oylama sonuçları bir sonraki haftanın SMS sonuçlarının üstüne eklenerek 1 defaya mahsus olarak çift SMS sonunun toplamıyla eleme konseyine katılacaklardır.

Adaya çok üzgün bir şekilde veda eder “Ersin” en çok köpeği Mess ve ailesini özlediğini belirtti.Fakat daha önce köpeğini kaybettiğini söyleyemeyen “Acun Ilıcalı” bu dakikalarda oldukça moral bozukluğu yaşadı.

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0
1 paylaşım

Tepkini Göster!

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Geek Geek
0
Geek
Nefret Nefret
0
Nefret
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Havalı Havalı
0
Havalı
LoL LoL
0
LoL
Ali Desidero

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türü Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Soru/Cevap
Bilginizi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış şıklar içeren sorular sarmalı
Anket
Görüş belirleme veya karar almada en etkili yöntem
İçerik
Biçimlendirilmiş metine dahil edilmiş görsel ve video.