Karşınızda ‘Allah Belasını Versin’ Türü Filmler! +18 Cinsellik ve Kan İçerir!

İçerik kesinlikle +18'dir. Hatta duruma göre bu yaş sınırı yukarılara çekilebilir. Meraksızı için çile dolu bir yazıyla karşınızdayız! 3 min


-5

Film türümüzün adı Snuff. Nedir bu snuff? Porno olması gerekmeyen, izleyenin kurgu sandığı fakat türü bakımından gerçek görüntüler barındıran cinsel içerikli ve bol kanlı izlenceler. Snuff olarak nitelendirilebilmeleri için, görüntülerin mutlaka gerçek olması gerekir. Adını, katillerin uyuşturucu etkisi altında gerçekleştirdikleri eylemler yüzünden, uyuşturucu çekme eylemi olan snuff kelimesinden alır. Çekilen sahnelerin akabinde editlenmesi ve uygun kurguyla yayınlanıp el altından dağıtılması gerekir. Burada amaç, öldürme eylemi değildir. Bu eylemi kayda alıp sonradan izleyecek olmak cazibelidir.

Korku desen değil, gerilim desen değil. Bu türü kesinlikle sinemada veya televizyonda, hatta bilgisayarlarınızda internet üzerinden izlediğiniz filmlerle karıştırmayın. Ki çoğunu deep web haricinde bulamazsınız.

Bildiğiniz tüm film türlerini unutun! Üstelik çekip yayınlamak çok az ülkede suç ve yasak. Tecavüz, cinayet, yamyamlık, çoçuk istismarı. Daha bir çok iğrençlikle bezenmiş, akıl almaz derecede seveni çok yapımlar. Hazırsanız bu tarzın filmlerini ve tarzla ilgili enterasan bilgileri maddelemeye başlıyorum.

 

CİDDİ UYARI : BU TARZ KONULARA HASSAS, MİDESİ KALDIRMAYAN, DEPRESYONA MEYİLLİ, NİSPETEN PONÇİK BİR DÜNYADA YAŞADIĞINA İNANMIŞ NAİF ARKADAŞLARI HEMEN İÇERİĞİN DIŞINA ALALIM !!!

Başlıyoruz!

1. Charles Manson ve Çetesi

Türün kurucusu olarak da kabul edilen Charles ve çetesi. Adına onlarca film ve belgesel çekilen, geniş bir fan kitlesine sahip, Amerikalı katil. İlk snuff cinayetini, ünlü yönetmen Roman Polanski’nin karısı Sharon Tate’i öldürerek ve bunu görüntüleyerek gerçekleştirdiler.

Biyografi için : Charles Manson

Olayın detayları için: Sharon Tate ve Ölümü

Ayrıca basılı yayında ve diğer kuruluşlarda bahsdilmese de, yabancı ifade kaynaklarında Sharon’un bebeğini karnından çıkarıp öldürdükleri de bilinmekte. Şimdi türün filmlerine geçiyoruz.

2. Snuff 102

Film, filmde kullanılan işkence sahnelerinin gerçek olduğunu ve izleyenlerin bunu bilmeleri gerektiğini hatırlatarak başlıyor. Fakat birkaç işkence sahnesi dışında ( domuzu öldürme, kadının göğüslerinden tahtaya çivilenmesi, kafa kesme, maymuna yapılan işkence…) filmin pilot sahneleri kurgulanmış. Yarı snuff yarı kurgu bir yapım.

Fragman için : Snuff 102

3. Bir Sırp Filmi (Srpski)

Yayında ve yapımda emeği geçen herkesin Allah belasını versin filmi. İnsanlık suçu sayılabilecek bir yapım. Yine çoğunlukla snuff biraz da kurgu sahnelere sahip. Fakat bu filmi türünün favorisi yapan, sizin kurgu sandığınız sahnelerin aslında gerçek olması. Fakat kayda alınmadığı için yerine kurgu versiyonlarının kullanılması. Dolayısıyla film baştan aşağı rezalet diyebiliriz.

Fragman İçin :Bir Sırp Filmi

4. Cannibal Holocaust 1980

Çoğunluğu kurgu. Diğer filmlere göre sizi daha az rahatsız edecek ama yine de edecek olan yapım.

Fragman İçin :Cannibal Holocaust

5. Sodom’un 120 Günü

Yine diğerlerine göre daha az huzursuz olacağınız fakat gerçek olaylardan yola çıkılarak kurgulanmış, gerçek görüntüler dönem itibari ile elde edilememiş olduğu için kurguya kalmış film.

Fragman İçin : Sodom’un 120 Günü

6. İnsan Kırkayak

Çekilen farklı versiyonları ve serileri olsa da, yine hepsi gibi gerçek bir deneyden esinlenilmiş film. Gerçek görüntüler sadece fotoğraf halinde. Bu bir bilim adamının! deneyi. Deep web dışında bu fotoğraflara ulaşmanız zor. Film versiyonları ise haliyle kurgu.

Fragman için :İnsan Kırkayak

7. Earthlings

Diğer hepsinden farklı olarak bu film, daha doğrusu belgesel, tamamen gerçek görüntüler içeriyor. Ülkemizden de video kayıtları görebilirsiniz. Genel olarak snuff türünün hayvan versiyonu desek doğru olur. Daha da açıklayıcı olmak gerekirse, insanların hayvanlara yaptıklarını ele alan bir belgesel. Bunu izledikten sonra dünyaya aynı gözle bakmayacağınıza eminim.

Tam belgesel için : The Earthlings

 

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

-5
Pandam

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir