NEDİR BU KADIN ORGAZMI!

Her erkeğin başa bela problemi? Kadın orgazmı. Nedir? Nasıl yaşatılır? Bu kadınlar nasıl mutlu edilir?2 min


0

Az sayıda hayvan türünde ve insan türünün tamamında görülen, cinsel birlikteliğin üremenin üzerine çıkıp hazza dönüştüğü durum. Orgazm. Peki nedir bu orgazm?

1. Orgazm

Orgazm, cinsel uyarım ve zevkin en yüksek noktası olarak tanımlanabilir. Aynı zamanda beynin cinsel uyarıları yoğun bir şekilde alması sonucu, vücudun genital bölgelerinin eş zamanlı olarak bu uyaranlara tepki vermesi de bir başka tanımıdır.

2. Erkek Orgazmı

Bu durumun erkeklerde kolay olmasının kilit noktası, boşalma anı ile orgazm anının birlikte olması. Bir erkek boşaldığında aynı zamanda da orgazm olur. Peki kadınlar?

3 Kadın Orgazmı

Bu durum maalesef kadınlarda, erkeklerde olduğu kadar kolay değil. Bir kadının boşalma anı ile orgazm anı farklı zamanlamalarda olabilidği için, her cinsel birliktelikte bir kadını orgazm edemeyebilirsiniz. Kadınlarda da aynen erkeklerdeki gibi erken boşalma sorunu görülebilir. Ön sevişmenin hazzı, partnerin çekiciliği, hormonal değişiklikler hepsi buna etken. Fakat kadınların boşaldıktan sonra da aynı istekle sevişmeye devam etmesinde etken durum orgazm. Bir kadın boşalmış olmasına rağmen orgazm olmamışsa ve siz bunu farkedemeyip sexi bitirme aşamasına geçtiyseniz kadının 2 seçeneği kalır. Ya size orgazm taklidi yapar ve işini banyoda bitirir, ya da sabırlı davranıp sizi devam etmeye teşvik eder. Fakat genelde ilki olur. Kadın cinselliğinin en önemli noktası vajina değil klitoristir. Vajinal veya klitoral orgazm olarak kadınlar iki ayrı şekilde orgazm olur. birinin birine üstünlüğü yoktur fakat ikisi de aynı anda olduğunda tadından yenmez. Bu sebeple kadının vücudunu tanıması, partneri ile konuşabiliyor olması önemlidir. Ne yapacağını bilen bir partner demek, nokta atışı demektir.

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0
Pandam

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir