Survivor Panorama’da büyük gaf

1 min


0

Survivor gençi yaşlısı kuşkusuz bir çok kişinin salgın günlerinde evde kalan herkesin en çok izlediği progrmalardan birtanesi. 8 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan Survivor Panorama programına konuk olan elenen yarışmacılardan Ezgi’nin bir gafına sahne oldu.

9 Mayıs 2020 tarihinde ekranlara gelecek olan Survivor dokunulmazlık oyununun ilk ayağını merakla bekleyen takipçiler. Survivor Panorama ve Survivor Ekstra programlarınıda sıkı takip ediyor. Hakan Hatipoğlu’nun sunduğu Survivor Panoramaya bugün, geçen haftalarda elenmiş olan Ezgi ve Aşkım konuk oldu.

Büyük pot kırdı!

Survivor ada yaşantısı ve zorluklarından bahseden yarışmacılardan Ezgi, biranlık dalgınlıkla henüz yayınlanmamış olan  9 Mayıs 2020 tarihindeki dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazandığını ve yapılan konseyde kimin adı yazıldığını ağzından kaçırarak büyük bir pot kırmış oldu. Aşkım’ın uyarısıyla hatasını anlayan Ezgi, gülerek sözlerini devam ettirdi.

Böylesine büyük bir organizasyon olması ve heyecanla izlenen bir program olması nedeniylede spoiler verip kimsenin hevesini kaçırmak doğru olmayacağını düşünerek bu bilgileri tabii ki paylaşmayacağız ancak yaşanan bu durum sonrasında Panorama izleyicileri kısmende olsa bölünmüş durumda. Kimisi gerçeği yansıtmadığını ve konseyde ismi çıkacak olan yarışmacıya destek olmak istediğinden bunu yapmış olabileceğini düşünüyor.


Like it? Share with your friends!

0
Hakan S.

Yazar çizer.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir