Ünlü modacı Nur Yerlitaş vefat etti!

Son dakika TV programlarının sevilen yüzü Nur YERLİTAŞ vefat etti. Uzun süredir kanser tedavisi görüyordu. Ünlü moda ikonu, geçtiğimiz yıl beyin ameliyatı da olmuştu1 min


0

Ekranların sevilen ismi, kanser tedavisi gördüğü sırada hayatına veda etti..Uzun süredir tedavi görüyordu fakat daha fazla dayanamadı. Ayrıca geçtiğimiz Ağustos ayında beyinden ameliyat olmuştu.


Daha gençti..

Henüz 64 yaşında olan Nur Yerlitaş sanat va gösteri camiasında ilgi gören bir modacıydı. Yerlitaş Türkiye’de televizyonlardaki kıyafet yarışmalarında juri üyesi olarak bir çok programda yer aldı.


Son katıldığı programda..Son katıldığı programda şunları söyledi; İlk ameliyatı olduğumda sağ tarafta da bir kitle vardı. İlk başta gerek görmemişti doktorum. Kontrole gittim 6 ay sonra doktor baktı ‘hemen ameliyat’ dedi ve ameliyat oldum. Şimdi yeniden tedavi sürecine başladık. Çok yorgun bir hayatım oldu. İyi günlerim, kötü günlerim oldu. Baş ağrılarım vardı. Televizyon programı bitti doktora gittim teşhisi koydular. Biraz düzeleyim inşallah televizyonlara çıkacağım.” 


Elveda ‘Moda İkonu’…Biz seni hep gülen yüzünle hatırlıcaz..

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0
holigans

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir