Zevkli ve Tahmin Edilemez Bir Mini Test İle Karşınızdayız!

Hepimizin bir iç dünyası var. Ve orada olanları ortaya çıkarmak için bazı yöntemler. Peki senin iç dünyan neler söylüyor? Öğrenmek için hemen teste başla!1 dakika


0
2 paylaşım

 Bu test, daha doğrusu analiz, içeriği kalabalık tek bir sorudan oluşuyor. Şıklarda sana en yakın olan kurguyu seçerek, iç dünyan hakkında tahminde bulunabilirsin. Hazırsan, seni biraz yoracak ve bol hikayeli karmaşık soruma geçiyorum 🙂

   Yalnız başına bomboş bir yolda yürüyorsun. Karnın çok aç. Sağ tarafında, en sevdiğin meyvelerden birinin bahçesi var. Düşünmesi ve kurgulamanı istiyorum. 

– Bu bahçenin bir çiti var mıdır? Olmayabilir de! Varsa, yüksekliği ne kadardır? Geçebilir misin?

– Diyelim ki geçtin. Bu meyveden ne kadar yersin? 

– Meyvelerle karnını doyurdun. Veya açlığını bastırdın. Bir şekilde yedin yani 🙂 . Ama birden bahçenin bekçisi elinde silahıyla çıkıp geldi!  “Hoop neden bahçeme girip, benim olan meyveyi izinsiz yiyorsun?” dedi. Ne yapacaksın? Kaçar mısın? Meyvenin bedelini mi ödersin? Özür dileyip af mı beklersin? Bekçiye çıkışır mısın?  🙂

– Son olaral buraya kadar kurguladıysan, tüüm bu süreç sana ne hissettirdi?

Bu kurguya göre başlıyoruz. Ve küçük bir bilgilendirme, testte vereceğincevaplarda cinsiyetin önemli değil.

 

 1. Paşa gönlünce seç!

  1. Kesinlikle bir çit yoktur. Olduğu gibi bahçeye dalarım. İstediğim kadar da yerim. Kimseye de hesap vermem. Yakalanırsam da, korusaymış canım bahçesini! Yemiş bitirmişim neredeymiş? Sıradan bir şey sonuçta. Bir şey hissetmem.
  2. Bir çit yoktur ama ben yine de girmem.
  3. Çit vardır ama yine de girmem.
  4. Çit vardır. Çok yüksek değil geçebilirim. Birkaç tane yerim. Meyvenin boyutu da önemli şimdi. Yakalanırsam da topuk! Tek hissim duyulur diye endişe etmek olur.
  5. Çit vardır. Baya da yüksektir ama ben bir yolunu bulurum. Doyana kadar da yerim. Bekçiden de dileriz özrümüzü artık açız sonuçta. Bu durum beni biraz heyecanlandırır.
  6. Bunlardan hiç biri :/

Zevkli ve Tahmin Edilemez Bir Mini Test İle Karşınızdayız!

Created on
 1. Quiz result

  Hay yaşa!

  Sen kontrollü bir sadıksın!  Senin olmayan şeylere dokunmuyorsun. Yasağın farkındasın. Fakat koşulların değiştiğinde, tavrın değişebilir dikkat. Böyle devam! 

  Share Your Result
 2. Quiz result

  İnanılmaz!

  Sen iflah olmaz bir sadıksın! Senin için yasaklar yok ama yine de koşulların ne olduğu hiç önemli değil. Asla bilmediğin veya sahip olmadığın yollarda dolaşmazsın! Uygun koşulların olsa, yakalanmayacağını bilsen bile!

  Share Your Result
 3. Quiz result

  Temkinli Çapkın!

  Demek meyvenin boyutu önemli? Değip değmeyeceğini tartıyor olmayasın :). Senin için uygun şartlar ve koşullar sağlandığında, ve reddedilemez bir cazibe olduğunda aldatmak an meselesi. Aman dikkat! Eylemlerinin sonuçlarını omuzlamalısın! Bunlar doğru veya yanlış olsa bile! Ve tavsiyem, duyulmasından endişe edeceğin şeyler yapmaman yönünde. Yapıyorsan da endişelenme. Bu test senin ne kadar sadık bir karakterin olduğunu ölçmek içindi. Bu aşamaya kadar verdiğin cevapları gözden geçirmeni tavsiye ederim. Çiti geçebilmen, başkasının bahçesindeki meyveyi yemen, yakalandığında da kaçman! Ne dersin?

  Share Your Result
 4. Quiz result

  Kendinle Barışıksın!

  Yaptığın şeyin farkındasın ve sonuçlarına da razısın. Herkes seçim yapar. Ama bu ancak olgun bireylerin hareketidir. Sana yanlış gelse de, doğru gelse de. Kafana koyduğun yolda engel olamayacağını değil, olsa da o emgeli aşabileceğine odaklanmışsın. Dünyanın etrafında dönmediğinni farkındasın, ama dünyanı nasıl döndüreceğini biliyorsun! Bu test senin ne kadar sadık bir karakterin olduğunu ölçmek içindi. Bu aşamaya kadar verdiğin cevapları gözden geçirmeni tavsiye ederim. Çiti geçebilmen, başkasının bahçesindeki meyveyi yemen, yakalandığında da durumu kabullenmen! Ne dersin?

  Share Your Result
 5. Quiz result

  İflah Olmaz Bir Çapkınsın!

  Sen tam bir yavuz hırsızsın :). Aldattığın yetmiyormuş gibi, kalede kaleci var diye gol atmayalım mı diyorsun! Yasak ve kural yok senin için. Her şeyin deneyimlenmesi gerektiğini düşünüyorsun. Ve bunların da oldukça normal şeyler olduğunu. Bu test senin ne kadar sadık bir karakterin olduğunu ölçmek içindi. Bu aşamaya kadar verdiğin cevapları gözden geçirmeni tavsiye ederim. Çiti geçebilmen, başkasının bahçesindeki meyveyi yemen, yakalandığında da üste çıkman! Ne dersin?

  Share Your Result
 6. Quiz result

  Peki Şöyle Yapalım!

  Şıklara uygun cevaplar veremediysen, analizin nelere üzerine kurulu olduğundan sana bahsetmek isterim. Belki bu şekilde kafanda bir şeyler oturur. Bahçe, çit, meyve, yemek, yakalanmak, verdiği his. Bunlar sana ne çağrıştırıyor? Evet, aldatmak. Kendine şıklarda cevaplar bulamadıysan, muhtemelen kendinle sürekli çatışan karmaşık bir dünyan var. Bu sadakat konusunda da böyle. Haklı haksız sebepler, doğru yanlışın göreceliği, her insanın başına gelirler ve boşvermişlik arasında yaşıyorsun. Fantezi dünyanın renkli olduğundan da bahsedebilirm. Umarım aradığın kişiliğe yakın zamanda kavuşursun! Bu denge çok işine yarayabilir!

  Share Your Result

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0
2 paylaşım

Tepkini Göster!

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Geek Geek
0
Geek
Nefret Nefret
0
Nefret
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Havalı Havalı
0
Havalı
LoL LoL
0
LoL
Pandam

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türü Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Soru/Cevap
Bilginizi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış şıklar içeren sorular sarmalı
Anket
Görüş belirleme veya karar almada en etkili yöntem
İçerik
Biçimlendirilmiş metine dahil edilmiş görsel ve video.