Kadınla konuş-ma sanatı

1 dakika


0
1 paylaşım

Kadınlar çok karmaşık varlıklar diyenimiz çoktur. Zira bazen erkeklerin kadınları anlamak için tabir-i caiz ise 40 takla attığı olmuştur. Aslında çokta karmaşık olmadığını gelin size kadınla konuş-ma sanatıyla anlatalım!

Hararetli bir tartışma canlandıralım gözümüzde; kadın gözyaşı silahına davranmış, erkek tüm geri adımlara razı, o anda olan oluyor; kadın kendini koşarak banyoya kapatıyor… Standart olarak erkekten beklenen, kapıyı yumuşakça çalması ve ardı ardına özürlerini sıralaması. Buraya dikkat! Size küçük bir tüyo veriyoruz hazır olun; genelde bütün kadınlar, ağladıklarında gözlerinin güzelleştiğini düşünür, hatta bu çoğunlukla doğrudur. Siz kapıda çırpınırken, sevgiliniz; büyük bir ihtimalle, çoktan ağlamayı bıraktı ve ayna karşısında yapışan kirpikleriyle güzel pozlar veriyor. Bu bilgi aklınızda bulunsun, ama siz yine de görevinize devam edin; ne olur ne olmaz diyelim…

Ortalık biraz sakinleşti ve içini çeke çeke telefonuyla uğraşan bir kadının karşısında, tekrar sarılacağınız, konuşacağınız o büyülü vuslat anını bekliyorsunuz. Umarım o çok kullandığı fotoğraf uygulamasına yeni filtreler eklenmemiştir, yoksa çok beklersiniz. Genelde kadın; bu işkence sürecinde yakın arkadaşlarıyla durum değerlendirmesi yapmayı çok sevse de, onlara ulaşamadığı durumlarda; uygulamalar arasında büyük bir ciddiyetle gezinecek, kamera filtreleriyle uğraşacak ve sonunda size “hala çok sinirli daha fazlasını yapmalıyım” düşüncesini aşılamayı başaracaktır. Bence siz de süreci uzatıp kendinizi riske atmadan; daha fazla ne yapabileceğinizi düşünseniz iyi olur. Çünkü tüm gezilecek masum uygulamalar bittiğinde, alışveriş uygulamalarına sıra gelebilir.

Tüm fırtına bittikten sonra bile hala son bir kurşun namlunun ucunda kalmış olabilir. Aradan geçecek 10 dakika ya da 2 saat sonunda size yöneltilecek şu keskin soruya hazırlıklı olmanızda fayda var: “Ama haksız mıyım?” İşte bu soruya vermeye çalışacağınız her mantıklı olduğunu düşündüğünüz yanıt dokuz canınızdan birini götürebilir, dolayısıyla mantıksızdır. Doğru Cevap : “Elbette, haklısın” olmalıdır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0
1 paylaşım

Tepkini Göster!

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Geek Geek
0
Geek
Nefret Nefret
0
Nefret
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Havalı Havalı
0
Havalı
LoL LoL
1
LoL
pafuli

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türü Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Soru/Cevap
Bilginizi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış şıklar içeren sorular sarmalı
Anket
Görüş belirleme veya karar almada en etkili yöntem
İçerik
Biçimlendirilmiş metine dahil edilmiş görsel ve video.