Karantinadan sıkılanlar buraya sizin için derledik!

Karantinadan sıkıldınız diye sizin için favori olan seri filmleri sıraladık..2 min


0
  1. Labirent (The Maze Runner)Labirent, 3 seriden oluşan insanı biranda filmin içine çeken akıcı bir film. Labirent: Ölümcül Kaçış’ta, Thomas bir anda uyanır ve yukarı doğru hareket halindeki bir asansörde olduğunu fark eder.  Asansörün kapıları açılır ve karşısında kendi yaşlarında bir grup genci görür.
  2. Jhon WickJohn Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Seri üç filmden oluşuyor aksiyon sevenlere.
  3. TAXİ Hız tutkunlarına özel ya da yarış film severlerine öneriyoruz..
  4. James Bond Kült aksiyon filmlerinden olan James Bond serisini önermeden olmazdı elbet de.
  5. Polis AkademisiKomedi severlere bundan daha iyi bir seri tavsiye edilmezdi herhalde. Mahoney ve arkadaşlarının polis akademesindeki maceralarını anlatıyor.
  6. Karayip Korsanları (Pirates of the Caribbean)Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti, Johnny Depp, Orlando Bloom ve de Keira Knightley’in başrollerini paylaştığı Walt Disney yapımı macera filmi. Üstün zekasının getirmiş olduğu bencilliği buram buram bize gösteren Jack Sparrow olmazsa olmazdır.
  7. Açlık Oyunları (The Hunger Games)Açlık Oyunları Suzanne Collins’in aynı adlı romanından uyarlananb bilimkurgu, aksiyon, dram tarzındaki film. İnsanların dalga geçtikleri ya da zenginlerin eğlencesi haline gelen bir dünyanın bir kişinin farkıyla çok farklı boyutlara geldiğini bize gösteren favori seri filmlerdendir.
  8. Ocean’ sOcean’s Üçlemesi serisi, Steven Soderbergh tarafından yönetilen ve yapımcılığını Jerry Weintraub’ın yaptığı Warner Bros. suç filmidir. İzlemediyseniz izlemenizi eğer izlediyseniz zaten bir daha kesin izleyeceğiniz muhteşem bir üçleme.
  9. Siyah Giyen Adamlar (Men In Black)ABD, yapımı aksiyon-komedi tarzında çok eğlenceli bilim kurgu seri filmlerdendir.

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0
holigans

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir